Nejnovější recenze ze sekce Lékovky

HomeLife Týdenní dávkovač léků

HomeLife Týdenní dávkovač léků

Ověřený zákazník Prima-Darky.cz Jitka

Zakoupeno v Prima-Darky.cz

Přehledný dávkovač na každý den

Anabox Dávkovač na léky 1x7 pink

Anabox Dávkovač na léky 1x7 pink

Ověřený zákazník ProAsist Ověřený zákazník

Zakoupeno v ProAsist

Skvělé pro zapomětlivé ...

Anabox dávkovač na léky 7 dní bílý

Tescoma Dávkovač na léky Presto oranžová

Ověřený zákazník 4home.cz vera

Přidáno: 18. prosince 2023

Zakoupeno v 4home.cz

Při užívání většího počtu léků jsou přihrádky malé.

Ověřený zákazník Testuj.to Žaneta

Přidáno: 18. prosince 2023

• Snadná aplikace
  • Dítě tolik nebojuje:))
  • Není přiložena injekce a klasické dávkovače ze sirupu nejdou napojit

Pokud máte dítko zvyklé na dudlík a bojujete s podáváním sirupů klasickými dávkovači, pak je tenhle dudlík ten pravý pomocník pro Vás. Je tedy potreba si dokoupit injekci s úzkým hrotem, myslela jsem, že bude fungovat na klasické dávkovače ze sirupu, což nejde. Ale dudlík nám ušetřil spoustu pláče, jak dcery, tak mého:)). Aplikace je velmi snadná, intuitivní. Dcera zvládá přes dudlík plné dávky sirupu, bez boje, bez pláče, v noci se obejdeme i bez buzení. Doporucuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Olga

• Zajímavý nápad
  • Kvalitní materiál
  • Absence stříkačky
  • Protékání

Hned na začátku musím podotknout, že k Fridababy chytrému plnicímu dudlíku není přiložena plnicí stříkačka, což by bylo skvělé pro usnadnění naplnění, ale výrobce již předem na tuto skutečnost upozorňuje.

Náš roční syn, i přesto, že je dudlík určený pro menší děti, ho odmítal, bez ohledu na to, zda byl naplněn nebo ne. Nutnost naplnit lék do dudlíku před použitím byla další drobnou komplikací, protože jinak začal samovolně vytékat. Nicméně dle návodu se má plnit až v puse dítěte.

Celkově si myslím, že Fridababy chytrý plnicí dudlík může být zajímavý pro nejmenší od narození tak do půl roku. Nicméně každé dítě je jiné, a to, co nefungovalo pro nás, může být skvělé pro jiné rodiny s dětmi.

Ověřený zákazník Testuj.to Kristýna

• Snadna aplikace
  • Rychla aplikace
  • Bezstarostne podávání léků v noci

Fridababy chytrý dudlík bych doporučila všem maminkam. Aplikace je opravdu velmi snadná a během noci, kdy jste ráda, že miminko spí a nechcete ho budit, je chytrý dudlík výborný pomocník. Malá lék pozřela úplně úplně celý a z pusinky nikdy nic nevyteklo. V noci jsem aplikovala lék pomalu a opatrně, takže malá dostala lék anizby se musela probudit.

Ověřený zákazník Testuj.to Pavla

• Design
  • Funkčnost
  • Nápad
  • Kvalita
  • Stříkačka nebyla součástí balení

Super designový, funkční kousek, který by neměl chybět v každé lékárničce u malých dětí. Vyzkoušeli jsme nyní u 4meš.kojence a zachranilo nas to-něměla jsem 2 druhy čípků na střídačku, dítě hysterické. Mimo to vyzkoušela i dcera 3 roky, kde občas bojujeme se sirupy. Za mě paráda

Ověřený zákazník Testuj.to Nikola

• Snadné použití
  • Velikost dudlíku
  • Balení neobsahuje aplikátor/stříkačku

Užívání dudlíku MediFrida je velice rychlé a snadné. Podání léku probíhá za pomocu stříkačky nebo jiného aplikátoru přímo do malého otvoru v dudlíku MediFrida. Lék se dostane do úst děťátka po tváři, kde nejsou chuťové pohárky, tedy i lék, který není chutný by měl být aplikován mnohem snadněji. Stříkačka není součástí balení, což hodnotím jako drobný nedostatek. Po aplikaci léku doporučuji dudlík ihned vymýt, aby nedošlo k zaschnutí léku, to se pak vymývá hůř. Celkově jsem s dudlíkem MediFrida velice spokojená a rozhodně doporučuji oststním rodičům ho mít doma, jelikož může výrazně pomoci s aplikací léků.

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

Přidáno: 16. prosince 2023

• Pomocník
  • Údržba jednoduchá
  • Plná dávka, rychle, bez stresu
  • Univerzální, pasuje na něj obyčejná stříkačka
  • Musi se dokoupit stříkačka

Díky za tento vynález. S naší malou je to opravdu náročné. Zkoušela jsem vpravovat pouze strikackou, ale vyteklo půlka leku ven. Takže skrz tento dudlik je lék v plné dávce tam, kde má být. Bez stresu. Jde na něj obyc stříkačka. Lze prve zavřít dírka v dudlíku a nechat mimčo zvyknout. Poté otevřít dírku a nasadit stříkačku. Umýt lze v myčce nebo vyvarit. Kdo potřebuje často léky a chce to mít v klidu a rychle, opravdu doporučuji. Vyzkoušeno i na 3letakovi :D

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

Přidáno: 16. prosince 2023

• Velikost dudlíku

Do dudlíku lze jednoduše zandat stříkačku a rychle podat lék. Při prvním pokusu jsme se trochu obávali, aby nám kluci dudlík při podání léku nevyplivli, ale byla to rychlovka. Za nás určitě doporučujeme. Je to vychytávka, kterou každý rodič určitě ocení. :)

Ověřený zákazník Testuj.to Silvie

• Snadná aplikace léků
  • Vzhled dudlíku a celého balení
  • Spokojené dítě, spokojená maminka
  • Popřemýšlela bych o vyrobení menší velikosti dudlíku i pro předčasně narozené miminka

Dudlík je skvělým pomocníkem při dávkování tekutých léků. Syn měl problémy s aplikací tekutého železa. Při aplikaci lžičkou bylo železo snad všude, jen ne v něm. Aplikace samostatnou stříkačkou byla sice efektivní, ale synovi to nebylo moc příjemné. Zachránil nás chytrý dudlík od Fridababy. Aplikace je pro syna teď příjemná, dokonce je to pro něj takové hravé, jelikož se u aplikace často usmívá a s dudlíkem si rád pohrává. Hezky si tak v klidu a pomalu vycucá celou dávku železa bez nějakých nepříjemností.

Ověřený zákazník Testuj.to Romana

• Snadna aplikace

Fridababy chytrý dudlík mě mile překvapil. Bohužel musíme podávat léky, kdy většina léků skončila na oblečení . Aplikace léků s dudlíkem je snadná a hlavně rychlá. Léky malý spapal i když nejsou dobré. Pokud už člověk musí léky podávat , tak tady nesahnete vedle .

Ověřený zákazník Testuj.to Hana

Zakoupeno v Testuj.to

• že něco takového na trhu existuje
  • zpracování
  • tvar dudlíku by mohl více odpovídat dudlíkům, které jsou běžně dostupné na trhu
  • součástí balení není injekční stříkačka pro podání léku

Dudlík fridababy u nás moc velký úspěch neměl. Dcera dudlík nechtěla přijmout a při prvním kontaktu s lékem ho okamžitě vyplivla. Možná by pomohlo kdyby tvar chytrého dudlíku více odpovídal běžně dostupným dudlíkům, ať už klasickým s "bambulkou" nebo "zploštělým" ortodontickým. Ocenila bych také aby součástí balení byla jedna injekční stříkačka pro podání léků. Nicméně dudlík sám o sobě je kvalitně zpracovaný a dále bych ho doporučila. Věřím, že některým dětem bude vyhovovat. A pokud jsou s podáváním léků obtíže je to maličkost, která rozhodně stojí za vyzkoušení.

Ověřený zákazník Testuj.to Daniela

• Vsechno perfektni
  • Noc

Konečně žádný boj. Snadno a rychle podané leky. Opravdu doporucuji!!!!
Ten kdo to vymyslel klobouk dolu! Hned po naši návštěvě zakoupila chytrý dudlik i svagrova a taky moc chválí. Netrapte deti kupte chytrý dudlik! Dítě ani nepozná, ze mu chcete něco dat pekne dudla

Ověřený zákazník Testuj.to Kristýna

Přidáno: 14. prosince 2023

• Lehkost
  • Rychlost podani leku
  • Mytí dudáku

Velmi jednoduché zavedení stříkačky. Manipulace s jednou rukou se dá.
Dítě se něják netrápí,jako při jíném zavadění medicíny. Za nás naprostá spokojenost a hlavně je to rychlé.
Syn ani nemrkl a celou medicínku pozřel, bez plivani kolem.
Jen to vymyvání není tak jednoduché,ale dá se to.

Ověřený zákazník Testuj.to Oleksandra

Přidáno: 14. prosince 2023

• Kvalita
  • Usnadňuje život
  • Líbí se miminku

Dudlík jsem zatím nepoužívala, ale myslím, že bude pohodlnější než injekční stříkačka. Vypadá kvalitně, materiál není moc tvrdý, takže si myslím, že by neměly být problémy s odsáváním. Doufám, že se podaří vyřešit problém, když dítě nebude chtít pít léky, nebo je vyplivne. také snadno omyvatelné a suché.

Ověřený zákazník Testuj.to Eva

Přidáno: 13. prosince 2023

• Jednoduchá aplikace léku
  • Jistota, že dítě dostalo celou dávku
  • Materiál jednoduchý na údržbu
  • Jednoduchý desing dudlíku, ale to je vzhledem k jeho účelu pochopitelné
  • Dítě musí mít rádo dudlíky

Díky dudlíku dostane dítě celou dávku léku, což se mi jinak nikdy nepovedlo. Je to velká pomoc pro rodiče. Snadno se vyvařuje díky vhodnému materiálu. Určitě doporučuji i ostatním. Cena dudlíku by mohla být podle mě menší. Mohl by být vyráběn ve více barvách. Rozhodně splňuje, to k čemu je určený.

Ověřený zákazník Testuj.to Natálie

Přidáno: 13. prosince 2023

• Materiál
  • Snadná aplikace
  • Použitelnost i jako běžný dudlík
  • Nevytéká kolem

Rozhodla jsem se vyzkoušet u své dcery (7měsíců) dudlík na snadnou aplikaci léků. Vzhledem k pravidelnému užívání léků hodnotím tento produkt velice kladně. Dcera jej saje jako klasický dudlík, dávka tak nikde neobtéká a díky dudlíku mám jistotu, že dávku užije celou. Škoda, že jsem o této pomůcce nevěděla dříve. Za měl mohu jedině doporučit!

Zobrazuji 81 - 100 ze 500 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25